FİRMAMIZ HAKKINDA

Neden Berrak DanışmanlıkGünümüzde rekabetin hızla artması, buna paralel karar vermenin zorlaşması, giderek hem bireysel hem de kurumsal düzeyde karmaşıklığın ve alınacak kararlardaki riskin artırmasına neden olmaktadır.

Teknoloji itici gücüyle beraber bilgiye ulaşmak kolaylaşsa da “doğru bilgiye” ulaşmanın değeri çok daha önemli hale gelmiştir. Çünkü kurumların ayakta kalabilmeleri için sadece mevcut bilgileri ile kendilerini ve faaliyetlerini iyi tanımaları yeterli olmamaktadır.

Zamanla ortaya çıkan firma körlüğünü ortadan kaldırmak ve yoğun rekabet ortamında ayakta kalabilmenin en doğru yolu “rakiplerinden farklı ” olmaktır. Bunun için “doğru karar” aldırtacak “iyi fikirlere” ihtiyaç vardır. İşte kurumların danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden yararlanmalarının en önemli nedenlerinden biri budur.

Alanının uzmanı olan bir danışmanın veya eğitmenin vereceği “iyi bir fikir” farklılık yaratmanın temel anahtarıdır. Kişisel gelişim eğitimlerinin popüler olduğu bu dönemde bu tip eğitimlerin ve eğitimlerden alınacak aksiyonların özellikle psikoloji uzmanları denetiminde yürütülmesi önceliğimizdir.

Berrak Danışmanlık bünyesinde hizmet veren danışman ve eğitmenler; belirli alanlarda uzman olan, farklı sektörler ve farklı pazarlarda deneyim sağlamış, farklı kurum ve kuruluşların birbirinden farklı projelerinde çalışmış, değişik sorunların çözümüne katkıda bulunmuş uzman kişilerdir. Tarafsız ve bağımsız şekilde danışman ve eğitmenlerimizin bilgi birikimlerini kurumunuzla buluşturmak için sizlerle işbirliği içinde olmayı arzu ediyoruz.

Deneyimli Uzman Kadromuz

Başarımızın Arkasındaki Ekip